9. dets / uksed kell 21.0018+

Ultima Thule & Sõpruse Puiestee

Kell 22.00 on Rock Cafe laval eesti rokkmuusika üks alustalasid – Ultima Thule. Järgmisel aastal oma 30. sünnipäeva tähistav Ultima Thule alustas tegevust juba 1987. aastal ning sai tuntuks kui sõnumiga bänd, mille peent lingvistilist poolt kaunistab professionaalselt väljamängitud muusika. Ultima Thule muusika on käinud käsikäes laulva revolutsiooniga ja nii mõnestki loost on saanud mitteametlik hümn. Nii juhtus näiteks Ultima Thule looga “Liivimaa Pastoraal”, mis kuulus esitlamisele ka 2011. aasta noorte laulupeo rokikooride kavas. Bändi põhikoosseisu kuuluvad Riho Sibul, kelle kanda on vokaalosa ja kitarr, Raul Vaigla bassil, Kalle Vilpuu kitarril, Toomas Rull trummidel, Aare Põder klahvpillidel.

Kell 23.30 astub lavale melanhoolse roki ansambel Sõpruse Puiestee. Ansambel Sõpruse Puiestee alustas aktiivset tegevust 2002. aastal Tallinnas. Samal aastal tõusis kollektiiv looga «1905» eesti muusika edetabelite tippu ja püsis seal aasta, pälvides ka erinevaid kohalikke muusikaauhindu ja tunnistati ETV saatesarja «7 vaprat» läbi aegade parimaks looks. 2003. aastal ilmus ansamblil esimene kauamängiv, debüütalbum «Mustale merele». Lood sel albumil räägivad erinevatest ajastutest ja inimestest ja on ka oma muusikaliselt stiililt seinast-seina, küsides «mis on elu, miks me elame ja miks me armastame». Kaunite kõlade ja lummavate tekstidega introvertseks peetav ansambel esitab oma lugudes kuulajale küsimusi: «Kes ma olen», «Miks ma olen», «Miks me oleme» ja «Miks oled mu kõrval». Uudishimu ja teadasaamine on bändi üks kreedodest.

Piletid hinnaga 12€ on eelmüügis Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades. http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/ultima-thule–sopruse-puiestee-202845/Ultima Thule & Sõpruse Puiestee

Pilet:

Osta pilet:

Piletilevi

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD