2. juuni / uksed kell 20.00-

PUSSY RIOT. Ainulaadne muusikateater REVOLUTSIOON

Kau Akadeemia esitleb ainulaadset elamust
punkbändi Pussy Riot muusikateater “Revolutsioon”

Venemaa feministlik punkansambel Pussy Riot esitleb oma uut muusikateatri projekti PUSSY RIOT’i TEATER “Revolutsioon”. Pärast viimse kohani väljamüüdud etendusi Ameerika erinevates nurkades, annab see ainulaadne bänd Tallinnas Euroopa tuuri avapaugu!

“Revolutsioon” on Marija Aljohhina raamatul põhinev visuaalide ja Pussy Riot’i muusikaga vürtsitatud lavastus.
Pussy Riot’i liikmed alustasid kontsertide korraldamist 2011. aastal. Ansambel astus 21. veebruaril 2012 Kristuse Lunastaja kirikus Moskvas üles lauluga “Jumalaema, aja Putin minema”, tantsides ikonostaasi ees. Kõik bändi liikmed vahistati. 17. augustil 2012 määras kohus neile kaheaastased vanglakaristused.

“Revolutsioon” põhineb Pussy Riot’i ühe juhtfiguuri, Marija Aljohhina raamatul. See on Marija isiklik lugu Pussy Riot’ist, sisaldades muuhulgas nende legendaarseid protestiaktsioone värvilistes näomaskides, politsei eest varjamist, nende arreteerimist, Moskva vanglas veedetud aega ja juurdlust, kohtuprotsessi ja –otsust saata nad karistust kandma kaugelasetsevasse kolooniasse.

Etenduse “Revolutsioon” raames astuvad lavale Marija Aljohhina ise, Kirill Kanstantsinau, AWOTT (Asian Women On The Telephone ehk Aasia Naised Telefoni Otsas) – muusikaline psühhopunk duo ja VJ Vassili Bogatov. Tunnipikkust teost, mis räägib protestikunstist ja poliitilisest aktivismist vaenulikus riigis, juhatab Juri Muravitski ja selle on lavastanud Aleksander Tšeparuhhin. Videomaterjali on loonud Taisia Krugovõhh ja selle kunstilise külje eest on hoolt Katja Šeglova. Rock Café’s aset leidva ainulaase muusikaõhtu lõpetab vestlus publiku ja loomingulise trupi vahel, mida juhib Mary Jordan.

Näitlejad ja muusikud:
Marija Aljohhina
Kirill Kanstantsinau
AWOTT (Asian Women On The Telephone ehk Aasia Naised Telefoni Otsas) – muusikaline psühhopunk duo
VJ: Vassili Bogatov
Videomaterjal: Taisia Krugovõhh
Videokunst: Katja Šeglova
Lavastaja: Juri Muravitski
Produtsent: Aleksander Tšeparuhhin

Kuraatorid: Eerik-Niiles Kross, Mary Jordan ja Kau AkadeemiaPUSSY RIOT. Ainulaadne muusikateater REVOLUTSIOON

Pilet: alates 35€

Osta pilet:

Piletilevi

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD