12. okt / uksed kell 20.0018+

Metsatöll “Tuska” esitlus / Svjata Vatra

Metsatöll esitleb 12. oktoobril Rock Cafes CD-DVD-d “Tuska”

1. oktoobril ilmub Metsatöllu kontsert-CD-DVD “Tuska”, mis on filmitud tänavu juunis Helsingis festivalil Tuska Open Air. Kontsertplaat valmis koostöös rahvusvahelise kontserni Universal Music tütarfirmaga Spinefarm Records. Lisaks festivaliesinemisele on DVD-l videod ”Vaid vaprust” ja ”Küü”. Albumi esitluskontserdid toimuvad 12. oktoobril Tallinnas Rock Cafes ja 13. oktoobril Tartus Vanemuise kontserdimajas

Albumist ilmub lisaks tavapärasele CD-DVD versioonile limiteeritud tiraažis (500 eksemplari) vinüülplaat koos DVD-ga. “Vinüül on seekord tavapärasest mõnevõrra erinev – harjunud pappümbrise asemel on kujundus trükitud otse plaadile heliridade alla,” ütleb trummar Marko Atso. Ehk teisisõnu – nii vinüülplaadil kui ka lisatud DVD-l on Jüri Arraku maal “Järsaku serval”.

Laulja-kitarrist Markus Teeäär: “Alguses mõtlesime kontserdi salvestada enda jaoks, et ise ka kõrvalt näha, kuidas me 25meetrisel laval välja näeme. Aga kõik kukkus nii hästi välja, et olnuks patt seda vaid endale hoida. Edasine oli vormistamise küsimus.”

Tuska Open Air on põhjamaade suurim metalfestival, mis toimus tänavu juba 15. korda.Metsatöll "Tuska" esitlus / Svjata Vatra

Pilet: 12 €

Piletid müügil Piletilevi müügipunktides ning Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Piletimüük klubis vaid sularaha eest.

Osta pilet:

Piletilevi

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD