6. jaan / uksed kell 21.0018+

2 Quick Start & Ithaka Maria

Esimene uue aasta kontsert toob publiku ette sobivalt meie popmuusika vaala – täispika kontserdiga on Rock Cafe laval 2 Quick Start!

Lisaks astub oma bändiga lavale lauljatar Ithaka-Maria, kes on ühtaegu nii meie popmuusika tulevikulootus kui ka veteran. Üheksakümnendate noored mäletavad teda kindlasti legendaarse kvarteti Best B4 ridadest. Sajandivahetuse teismelised tsiteerivad tema nime kuuldes ansambli Slobodan River hittide refrääne. Ning teie, kahekümne esimese sajandi noored, saate Ithaka-Mariaga tuttavaks tema esimese sooloplaadi, singli “Confession” kaudu.

Ithaka Maria tõi 15. novembril 2016 avalikkuse ette oma uue laulu “Sounds Like Love”. Tantsuline lugu on inspireeritud inimestest, kes armastavad seda, mida teevad, jäädes iseendaks, käivad kindlalt oma rada ning pälvivad pühendumise eest armastuse. Loole on filmitud eelpoolkirjeldatud ideed silmas pidades ka muusikavideo, mille rezhissööriks on CJ Kask.

KUNI AASTA LÕPUNI PILET AINULT 10€! Müügil Piletilevis! http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/2-quick-start–ithaka-maria-205353/2 Quick Start & Ithaka Maria

Pilet: alates 10€

Osta pilet:

Piletilevi

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD